- Author:
- د. صفوان داوودي
| Publisher: | Al-Moqtabas Publishing House |
| Publish Year: | 1439 H. - 2018 |
| Publish Place: | دمشق ـ بيروت |
| Print: | 1 |
| Volumes: | 1 |
| Binding: | |
| Paper: | Chamois |
| Paper Grammage: | 70 |
| Colors: | Black |
| Width: | 17 cm |
| Height: | 24 cm |
| Weight: | 165 g |
| UPC: | 3664 |
| ISBN: | 9789933546823 |
| Visits: | 3723 |