- Author:
- د. نافذ حسين حماد
| Publisher: | Al-Moqtabas Publishing House |
| Publish Year: | 1438 H. - 2017 |
| Publish Place: | دمشق ـ بيروت |
| Print: | 1 |
| Volumes: | 1 |
| Pages: | 466 |
| Binding: | |
| Paper: | Chamois |
| Paper Grammage: | 70 |
| Colors: | Black |
| Width: | 17 cm |
| Height: | 24 cm |
| Weight: | 772 g |
| UPC: | 90348 |
| ISBN: | 9789933565633 |
| Visits: | 5009 |