- Author:
- د. نافذ حسين حماد
| Publisher: | Al-Moqtabas Publishing House |
| Publish Year: | 1438 H. - 2018 |
| Publish Place: | دمشق ـ بيروت |
| Print: | 1 |
| Volumes: | 2 |
| Pages: | 974 |
| Binding: | |
| Paper: | Chamois |
| Paper Grammage: | 70 |
| Colors: | Black |
| Width: | 17 cm |
| Height: | 24 cm |
| Weight: | 1382 g |
| UPC: | 90000001009 |
| ISBN: | 9789933527068 |
| Visits: | 2852 |